INFOLINIA 503 502 001 czynna pn-pt, w godz. 8.00-16.00
REJESTRACJA

PIASTA KOLA TYL

Logo ABAKUS
Ilustracja 141-01-234 ABAKUS zestaw łożysk koła
Ilustracja 141-01-234 ABAKUS zestaw łożysk koła
Ilustracja 141-01-234 ABAKUS zestaw łożysk koła
Ilustracja 141-01-234 ABAKUS zestaw łożysk koła
Ilustracja 141-01-234 ABAKUS zestaw łożysk koła
Ilustracja 141-01-234 ABAKUS zestaw łożysk koła
Ilustracja 141-01-234 ABAKUS zestaw łożysk koła
Ilustracja 141-01-234 ABAKUS zestaw łożysk koła

PIASTA KOLA TYL Kody produktu: ABA 141-01-234

Logo ABAKUS
CENA:
Mag. główny: 0
Towar zamówiony do 14:00 będzie do odbioru po 15:00
Magazyn 4: 0
Strona zabudowy Oś tylna
Dynamika hamowania/jazdy dla pojazdów z ABS
Średnica zewnętrzna [mm] 162
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Liczba otworów do mocowania 5
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
Poniższe informacje mają charakter ogólny i informacyjny i nie stanowią warunków gwarancji. Warunki gwarancji dostępne są u naszych przedstawicieli handlowych oraz w naszych ogólnych warunkach sprzedaży. Części zamienne/naprawcze Abakus przeznaczone są tylko i wyłącznie do napraw pojazdów w celu przywrócenia im pierwotnej funkcjonalności. Części zamienne/naprawcze Abakus są używane lub sprzedawane użytkownikom wyłącznie w celu naprawy pojazdów w celu przywrócenia ich pierwotnego wyglądu i funkcjonalności i nie są oryginalnymi częściami zamiennymi OE/OEM/OES. Przedmioty te nie pochodzą od producenta pojazdu i mogą być przedmiotem projektu, którego właścicielem nie jest Abakus i producent części zamiennej. Mogą być używane wyłącznie do napraw w celu przywrócenia pojazdu do jego pierwotnego wyglądu. Nasze produkty dostarczane są bez instrukcji montażu. Montaż naszego produktu może być wykonany wyłącznie przez przeszkolonych techników specjalistów w zakresie konkretnych napraw samochodów. Dostarczane przez nas produkty są przeznaczone wyłącznie do prawidłowego i właściwego użytkowania. Gwarancja może wygasnąć w przypadku: niewłaściwa instalacja lub naprawa, nieodpowiednia aplikacja lub użycie, montaż lub naprawa wykonana poza specjalistycznymi warsztatami samochodowymi. Roszczenia gwarancyjne przepadają, jeśli pojazd jest modyfikowany i wykorzystywany do sportów motorowych, tuningu itp. (z wyjątkiem naszych części tuningowych, które są opisane w TecDoc i naszym cenniku). Zgłoszenie gwarancyjne powinno zawierać kompletną dokumentację m.in.: nr podwozia, pierwsza rejestracja, przebieg pojazdu, informacje o instalacji LPG, rejestr pamięci usterek, zdjęcia, nasz kod QC (kontrola jakości), faktura za montaż, dane teleadresowe warsztatu wykonującego wymiany lub naprawy. Zgłoszenia gwarancyjne dostępne są w naszym systemie Panel Klienta. Reklamacje mogą wymagać uzupełnienia danych, takich jak logi pamięci błędów. Niekompletna dokumentacja może skutkować odrzuceniem roszczenia. Wszelkie uszkodzenia powstałe podczas transportu nie są uważane za szkody jakościowe i będą rozpatrywane indywidualnie. Produkt jest przeznaczony do używania w zakresach parametrów przewidzianych przez producenta i powinien być używany wyłącznie przez wykwalifikowany personel, przeszkolony do obsługi niniejszego produktu. Przed każdym użyciem należy sprawdzić produkt w zakresie uszkodzeń czy mocowania jego części i nie używać go jeżeli zostanie stwierdzona obecność jakichkolwiek wad, bądź luźnych części. Nieprzestrzeganie wytycznych producenta może być przyczyną potencjalnych uszkodzeń produktu, a nawet obrażeń. Stosować odpowiednią odzież ochronną jeśli to konieczne przy pracy z produktem.
AUTLOG: RS1393
BLUE PRINT: ADA108316
CAUTEX: 774826
ESEN SKV: 29SKV396, 29SKV560
FARE SA: 35831
FEBI BILSTEIN: 175518
KAMOKA: 5500231
MAPCO: 26983
MAXGEAR: 33-0872
METALCAUCHO: 90597
OPTIMAL: 992880
OSSCA: 70336
PLYOM: P774826
RIDEX: 654W0553
SRLINE: S41-1053
STC: T490597

Pokaż odpowiedniki
CHRYSLER: GRAND VOYAGER V (RT) (2007-10 » ), GRAND VOYAGER V (RT) (2008-01 » 2011-12)
VW: ROUTAN (2008-09 » 2014-12)
141-01-234ABAKUS

zestaw łożysk koła

Sklep internetowy SferaAuto.pl to nie tylko sklep z częściami samochodowymi, to przede wszystkim połączenie przeszło 20 letniego doświadczenia w mechanice samochodowej i profesjonalnego doradztwa jeśli chodzi o części zamienne.


Kontakt


Auto-Market-Service

Tel.: 503 502 001
e-mail: info@sferaauto.pl

Znajdź naz na Google Maps
Zadaj pytanie
mapa

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych