INFOLINIA 503 502 001 czynna pn-pt, w godz. 8.00-16.00
REJESTRACJA

AMORTYZATOR POKRYWY BAGAŻNIKA

Logo ABAKUS
Ilustracja 101-00-067 ABAKUS sprężyna gazowa pokrywy bagażnika
Ilustracja 101-00-067 ABAKUS sprężyna gazowa pokrywy bagażnika
Ilustracja 101-00-067 ABAKUS sprężyna gazowa pokrywy bagażnika
Ilustracja 101-00-067 ABAKUS sprężyna gazowa pokrywy bagażnika

AMORTYZATOR POKRYWY BAGAŻNIKA Kody produktu: ABA 101-00-067

Logo ABAKUS
CENA:
Mag. główny: 0
Towar zamówiony do 14:00 będzie do odbioru po 15:00
Magazyn 4: 0
Strona zabudowy z obu stron
Długość [mm] 523
Suw [mm] 202
Siła wyrzutu [N] 530
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
Poniższe informacje mają charakter ogólny i informacyjny i nie stanowią warunków gwarancji. Warunki gwarancji dostępne są u naszych przedstawicieli handlowych oraz w naszych ogólnych warunkach sprzedaży. Części zamienne/naprawcze Abakus przeznaczone są tylko i wyłącznie do napraw pojazdów w celu przywrócenia im pierwotnej funkcjonalności. Części zamienne/naprawcze Abakus są używane lub sprzedawane użytkownikom wyłącznie w celu naprawy pojazdów w celu przywrócenia ich pierwotnego wyglądu i funkcjonalności i nie są oryginalnymi częściami zamiennymi OE/OEM/OES. Przedmioty te nie pochodzą od producenta pojazdu i mogą być przedmiotem projektu, którego właścicielem nie jest Abakus i producent części zamiennej. Mogą być używane wyłącznie do napraw w celu przywrócenia pojazdu do jego pierwotnego wyglądu. Nasze produkty dostarczane są bez instrukcji montażu. Montaż naszego produktu może być wykonany wyłącznie przez przeszkolonych techników specjalistów w zakresie konkretnych napraw samochodów. Dostarczane przez nas produkty są przeznaczone wyłącznie do prawidłowego i właściwego użytkowania. Gwarancja może wygasnąć w przypadku: niewłaściwa instalacja lub naprawa, nieodpowiednia aplikacja lub użycie, montaż lub naprawa wykonana poza specjalistycznymi warsztatami samochodowymi. Roszczenia gwarancyjne przepadają, jeśli pojazd jest modyfikowany i wykorzystywany do sportów motorowych, tuningu itp. (z wyjątkiem naszych części tuningowych, które są opisane w TecDoc i naszym cenniku). Zgłoszenie gwarancyjne powinno zawierać kompletną dokumentację m.in.: nr podwozia, pierwsza rejestracja, przebieg pojazdu, informacje o instalacji LPG, rejestr pamięci usterek, zdjęcia, nasz kod QC (kontrola jakości), faktura za montaż, dane teleadresowe warsztatu wykonującego wymiany lub naprawy. Zgłoszenia gwarancyjne dostępne są w naszym systemie Panel Klienta. Reklamacje mogą wymagać uzupełnienia danych, takich jak logi pamięci błędów. Niekompletna dokumentacja może skutkować odrzuceniem roszczenia. Wszelkie uszkodzenia powstałe podczas transportu nie są uważane za szkody jakościowe i będą rozpatrywane indywidualnie. Produkt jest przeznaczony do używania w zakresach parametrów przewidzianych przez producenta i powinien być używany wyłącznie przez wykwalifikowany personel, przeszkolony do obsługi niniejszego produktu. Przed każdym użyciem należy sprawdzić produkt w zakresie uszkodzeń czy mocowania jego części i nie używać go jeżeli zostanie stwierdzona obecność jakichkolwiek wad, bądź luźnych części. Nieprzestrzeganie wytycznych producenta może być przyczyną potencjalnych uszkodzeń produktu, a nawet obrażeń. Stosować odpowiednią odzież ochronną jeśli to konieczne przy pracy z produktem.
NISSAN: 90450BU000
ASHUKI BY PALIDIUM: N925-13, N925-14
BLUE PRINT: ADN15809
BUGIAD: BGS10829
DELPHI: GS10399
DOGA: 2021623
JP GROUP: 4081200300
JUNIOR GAS SPRING: GS28589, JB500550
KILEN: 442025
LESJOFORS: 8162025, 8162026
MAPCO: 91526
MAXGEAR: 12-1619
METZGER AUTOTEILE: 2110372
MONROE: ML5579
MONTCADA: RNI003
OPTIMAL: AG-17478
POLCAR: 2756AB2D
QUINTON HAZELL: 128589, QTS128589
ROC: GS0806
STABILUS: 5105SS
STELLOX: 11-20741-SX
TOPRAN: 701581
TRISCAN: 871014234
VAICO: V38-0075
VEMA: 51127

Pokaż odpowiedniki
NISSAN: ALMERA TINO (V10) (1998-12 » 2006-02)
101-00-067ABAKUS

sprężyna gazowa pokrywy bagażnika

Sklep internetowy SferaAuto.pl to nie tylko sklep z częściami samochodowymi, to przede wszystkim połączenie przeszło 20 letniego doświadczenia w mechanice samochodowej i profesjonalnego doradztwa jeśli chodzi o części zamienne.


Kontakt


Auto-Market-Service

Tel.: 503 502 001
e-mail: info@sferaauto.pl

Znajdź naz na Google Maps
Zadaj pytanie
mapa

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych