INFOLINIA 503 502 001 czynna pn-pt, w godz. 8.00-16.00
REJESTRACJA

AMORTYZATOR POKRYWY BAGAŻNIKA

Logo ABAKUS
Ilustracja 101-00-341 ABAKUS sprężyna gazowa pokrywy bagażnika
Ilustracja 101-00-341 ABAKUS sprężyna gazowa pokrywy bagażnika
Ilustracja 101-00-341 ABAKUS sprężyna gazowa pokrywy bagażnika
Ilustracja 101-00-341 ABAKUS sprężyna gazowa pokrywy bagażnika

AMORTYZATOR POKRYWY BAGAŻNIKA Kody produktu: ABA 101-00-341

Logo ABAKUS
CENA:
Mag. główny: 0
Towar zamówiony do 14:00 będzie do odbioru po 15:00
Magazyn 4: 0
Długość [mm] 480
Suw [mm] 190
Siła wyrzutu [N] 420
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
dla numeru OE 46817935
Poniższe informacje mają charakter ogólny i informacyjny i nie stanowią warunków gwarancji. Warunki gwarancji dostępne są u naszych przedstawicieli handlowych oraz w naszych ogólnych warunkach sprzedaży. Części zamienne/naprawcze Abakus przeznaczone są tylko i wyłącznie do napraw pojazdów w celu przywrócenia im pierwotnej funkcjonalności. Części zamienne/naprawcze Abakus są używane lub sprzedawane użytkownikom wyłącznie w celu naprawy pojazdów w celu przywrócenia ich pierwotnego wyglądu i funkcjonalności i nie są oryginalnymi częściami zamiennymi OE/OEM/OES. Przedmioty te nie pochodzą od producenta pojazdu i mogą być przedmiotem projektu, którego właścicielem nie jest Abakus i producent części zamiennej. Mogą być używane wyłącznie do napraw w celu przywrócenia pojazdu do jego pierwotnego wyglądu. Nasze produkty dostarczane są bez instrukcji montażu. Montaż naszego produktu może być wykonany wyłącznie przez przeszkolonych techników specjalistów w zakresie konkretnych napraw samochodów. Dostarczane przez nas produkty są przeznaczone wyłącznie do prawidłowego i właściwego użytkowania. Gwarancja może wygasnąć w przypadku: niewłaściwa instalacja lub naprawa, nieodpowiednia aplikacja lub użycie, montaż lub naprawa wykonana poza specjalistycznymi warsztatami samochodowymi. Roszczenia gwarancyjne przepadają, jeśli pojazd jest modyfikowany i wykorzystywany do sportów motorowych, tuningu itp. (z wyjątkiem naszych części tuningowych, które są opisane w TecDoc i naszym cenniku). Zgłoszenie gwarancyjne powinno zawierać kompletną dokumentację m.in.: nr podwozia, pierwsza rejestracja, przebieg pojazdu, informacje o instalacji LPG, rejestr pamięci usterek, zdjęcia, nasz kod QC (kontrola jakości), faktura za montaż, dane teleadresowe warsztatu wykonującego wymiany lub naprawy. Zgłoszenia gwarancyjne dostępne są w naszym systemie Panel Klienta. Reklamacje mogą wymagać uzupełnienia danych, takich jak logi pamięci błędów. Niekompletna dokumentacja może skutkować odrzuceniem roszczenia. Wszelkie uszkodzenia powstałe podczas transportu nie są uważane za szkody jakościowe i będą rozpatrywane indywidualnie. Produkt jest przeznaczony do używania w zakresach parametrów przewidzianych przez producenta i powinien być używany wyłącznie przez wykwalifikowany personel, przeszkolony do obsługi niniejszego produktu. Przed każdym użyciem należy sprawdzić produkt w zakresie uszkodzeń czy mocowania jego części i nie używać go jeżeli zostanie stwierdzona obecność jakichkolwiek wad, bądź luźnych części. Nieprzestrzeganie wytycznych producenta może być przyczyną potencjalnych uszkodzeń produktu, a nawet obrażeń. Stosować odpowiednią odzież ochronną jeśli to konieczne przy pracy z produktem.
LANCIA: 46817935
AKRON-MALO: 127118
BENDIX: 070528B
BUGIAD: BGS11038
KILEN: 434006
LESJOFORS: 8148406
MAGNETI MARELLI: 430719076900
MAXGEAR: 12-1987
METZGER AUTOTEILE: 2110424
MONROE: ML5703
OPTIMAL: AG-40091
PRASCO: LA0029055
QUINTON HAZELL: QTS828056
ROC: GS1492
STABILUS: 12180
TRISCAN: 871015235

Pokaż odpowiedniki
LANCIA: YPSILON (312_) (2011-05 » ), YPSILON (843_) (2003-10 » 2011-12)
101-00-341ABAKUS

sprężyna gazowa pokrywy bagażnika

Sklep internetowy SferaAuto.pl to nie tylko sklep z częściami samochodowymi, to przede wszystkim połączenie przeszło 20 letniego doświadczenia w mechanice samochodowej i profesjonalnego doradztwa jeśli chodzi o części zamienne.


Kontakt


Auto-Market-Service

Tel.: 503 502 001
e-mail: info@sferaauto.pl

Znajdź naz na Google Maps
Zadaj pytanie
mapa

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych